Dobrý den,

Jsme rádi, že jste u nás v e-shopu nakoupili a zaregistrovali se. Ale nyní od 25. května 2018 vstupuje v účinnost nové nařízení o ochraně osobních údajů, a právě z tohoto důvodu potřebujeme Váš obnovený souhlas.
Vaše osobní údaje jsou pro nás důležité a pokud chcete být u nás dále registrování, tak podle nového evropského nařízení o ochraně osobních dat (GDPR) po Vás však budeme nově potřebovat potvrdit Vaši e-mailovou adresu a souhlas s se zásadami ochrany osobních údajů.

Abychom směli mít Vaše osobní údaje a mohli Vám občas poslat, co je u nás nového nebo obchodní nabídku, pak od Vás musíme získat opětovný souhlas. Pokud tak neučiníte, budou Vaše osobní údaje z naší databáze vymazány. Od 25. května 2018 totiž nebudeme moci zpracovávat vaše osobní údaje.

6 + 1 =

Co se stane, když souhlas neudělíte?
Je to vaše právo. Pokud s aktualizovanými Zásadami ochrany osobních údajů nebudete souhlasit, nemůžete nadále zůstat v našem obchodě zaregistrován. Přijdete o všechny výhody včetně přístupu ke svým údajům a objednávkám a vaše osobní údaje bude nevratně vymazány. Od 25. května 2018 totiž nebudeme moci zpracovávat vaše osobní údaje.

Pokud souhlas udělíte a dykoliv si to rozmyslíte, můžete své rozhodnutí změnit. V patičce každého e-mailu najdete tlačítko „Odhlásit se z odběru“ nebo nám stačí napsat na e-mail: gdpr@morsky-rybolov.cz
S Vašimi osobními údaji, tedy i e-mailovou adresou, budeme nakládat podle našeho nejlepšího svědomí a samozřejmě v souladu se všemi předpisy a doporučeními. Pro více informací můžete navštívit naše webové stránky.

Děkujeme za pochopení.